Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Hobbicus
   Kuririn
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

MDT ForgeThe Heavenly Forge to modyfikacja wydana we wrześniu 2015 roku, przez polski zespół Mod Design Team. Odtwarza ona legendarne miasto Kuźnia, które w ostatniej chwili zostało wycofane z dodatku Armageddon's Blade. O przyczynach i całej nieszczęśliwej historii związanej z tym miastem, możecie przeczytać w naszych komnatach Forge.
Autorzy pomimo dostępu do oryginalnych grafik, nie zdecydowali się odtworzyć Forge w stosunku 1 do 1. Stworzyli miasto na podstawie własnej interpretacji, w wielu miejscach rezygnując z niektórych pomysłów New World Computing. Pomimo tego jest to obecnie najlepsza i najbardziej zbliżona próba regeneracji Niebiańskiej Kuźni.
Wszystkie grafiki i muzyka, są autorstwa ww. grupy. W praktyce oznacza to, że mod jest spójny graficznie. W przeciwieństwie do innych projektów, nie zapożycza elementów z obych gier komputerowych lub internetu. Jednostki, czy budynki są wykonane techniką trójwymiarową, żaden element nie jest wynikiem tzw. sklejania z innych grafik. Twórcy mimo niewielkiego doświadczenia są bardzo profesjonalni w tym co robią, a ich pomysły są dogłębnie przemyślane.


© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "VCMI". Redakcja, kontakt