Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

MDT ForgeThe Heavenly Forge to modyfikacja wydana we wrześniu 2015 roku, przez polski zespół Mod Design Team. Odtwarza ona legendarne miasto Kuźnia, które w ostatniej chwili zostało wycofane z dodatku Armageddon's Blade. O przyczynach i całej nieszczęśliwej historii związanej z tym miastem, możecie przeczytać w naszych komnatach Forge.
Autorzy pomimo dostępu do oryginalnych grafik, nie zdecydowali się odtworzyć Forge w stosunku 1 do 1. Stworzyli miasto na podstawie własnej interpretacji, w wielu miejscach rezygnując z niektórych pomysłów New World Computing. Pomimo tego jest to obecnie najlepsza i najbardziej zbliżona próba regeneracji Niebiańskiej Kuźni.
Wszystkie grafiki i muzyka, są autorstwa ww. grupy. W praktyce oznacza to, że mod jest spójny graficznie. W przeciwieństwie do innych projektów, nie zapożycza elementów z obych gier komputerowych lub internetu. Jednostki, czy budynki są wykonane techniką trójwymiarową, żaden element nie jest wynikiem tzw. sklejania z innych grafik. Twórcy mimo niewielkiego doświadczenia są bardzo profesjonalni w tym co robią, a ich pomysły są dogłębnie przemyślane.


© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "VCMI". Redakcja, kontakt