Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Autorzy

Oto lista autorów modyfikacji The Heavenly Forge. Nicki zawierają również łącza prowadzące do profilów użytkowników na forum acidcave.net, skąd można zobaczyć m.in. ich posty często zawierające tworzone przez nich prace.


Witchking - lider zespołu, koordynator projektu, odpowiedzialny przede wszystkim za pliki json, autor wielu grafik 3D, części 2D. Poza tym główny tester, wprowadzający wszelkie korekty i naprawy.

Hobbit - W zespole niemal od początku, autor przeważającej ilości szkiców oraz twórca muzyki. Stworzył grafiki zarówno 2D jak i 3D. Odpowiedzialny za wszelkie statystyki i biografie.

Trith - jeden z najważniejszych grafików 3D, autor wszystkich jednostek i wielu innych grafik 3D. W zespole niemal od początku.

J. M. Sower - osoba, która brała udział w odtworzeniu Forge jeszcze przed tym projektem. Przede wszystkim grafik 2D, 3D. Także w mniejszym stopniu pliki json.

Mitlandy - stworzył część grafik 3D, 2D, zaangażowany głównie przy budynkach.

Drwal - twórca części grafik 2D, konsultacje i testy.

Bacus - również grafiki 2D, zwłaszcza portrety bohaterów.

The Doom - kolejny grafik 2D, który pracował między innymi przy ekranie miasta.

Shin0bi - tester, konsultant i osoba odpowiadająca za balans.

Nephretes - konsultant

Kuririn - konsultant

Ponadto w modzie zostały wykorzystane dwie grafiki jednego z twórców Horn of the Abyss - Don Komandora.

© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "VCMI". Redakcja, kontakt