Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
4.VIII.2023link
Projekt szybko posuwa się naprzód. Przygotowując wyczekiwaną wersję VCMI 1.3.0, skupiliśmy się na usprawnieniach sugerowanych przez graczy. Obejmuje to zarówno udoskonalenia interfejsu, szeroko pojętą grywalność oraz oczywiście łatanie zgłaszanych bugów.


Co nowego?

- Swobodne skalowanie interfejsu użytkownika bez wychodzenia z gry. Ponadto płynny zoom mapy przygody - tego żadne inna platforma z pewnością nie zaoferuje :)
- Dużo pracy zostało włożone w przystosowanie GUI do obsługi urządzeń mobilnych. Użytkownicy Androida i iOS na pewno się ucieszą z tych zmian.
- Generator map losowych otrzymał liczne poprawki. Jest szybszy, a tworzone mapy - ładniejsze i bardziej grywalne. Wiele z tych udoskonaleń powstało we współpracy ze społecznością PvP.
- Również AI mapy przygody (NKAI) zostało znacznie usprawnione. Nie tylko gra lepiej i szybciej, ale też nie zacina się i nie wysypuje w niejasnych okolicznościach.


- Kampanie są dopracowane i grywalne, można je bez problemów ukończyć. Pamiętajcie jednak, że zapisy z poprzedniej wersji gry nie będą obsługiwane!
- VCMI potrafi teraz wczytywać i uruchamiać mapy w formacie HoTA. Bo to bardzo fajne mapy są :)


Nową wersję VCMI można pobrać z Githuba lub Google Play.

Co dalej? Mamy silne postanowienie, aby w następnej wersji skupić się na grze PvP.
Warmonger
Wasze komentarze (4)
4 sie - 20:50

Andruids
Hierofanta i ulepszony Hierofanta na jednym screenie! : o
Ten zoom właśnie przetestowałem. Moim zdaniem nie był potrzebny, ale robi piorunujące wrażenie.
13 sie - 10:23
kowal3232
niestety nie widzi księgi zaklęć
13 sie - 10:26
kowal3232
ok kupiłem nowego bohatera i działa,ale na wybranym wcześniej nie działała,kolejny błąd przy kliknięciu w artefakty u wybranego wcześniej bohatera jakieś błędy wyskakiwały
21 sie - 12:14

Warmonger
Patch 1.3.1 naprawia najważniejsze błędy odkryte po wydaniu ostatniej wersji: https://github.com/vcmi/vcmi/releases/tag/1.3.1
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "VCMI". Redakcja, kontakt